Szklane ściany pozwalają na wykorzystanie wielu rozwiązań, zapewniających prywatność i komfort pracy. Jednym z nich są inteligentne folie, która dają możliwość elastycznego zarządzania tą prywatnością. Jest to nowoczesne rozwiązanie idealnie współgrające z każdym z systemów Espes. Działanie folii opiera się na ciekłych kryształach, które pod wpływem napięcia z zasilacza układają się w regularną sieć powodując całkowitą przejrzystość szkła. Gdy napięcie zostaje wyłączone, kryształy zmieniają strukturę na nieregularną dając efekt matowej nieprzeziernej ścianki. Sterowanie folią odbywa się za pomocą przycisku, pilota bądź aplikacji w smartfonie.

 

Inteligentne folie mają zastosowanie w salach konferencyjnych, gabinetach i wszelkiego rodzaju przestrzeniach biurowych i publicznych. Folia może występować w wielu wersjach kolorystycznych, co pozwala na zabawę designem i nadanie przestrzeniom niepowtarzalnego charakteru. Dodatkowo folia może być wykorzystywana jako ekran projekcyjny.

 

Zastosowanie folii elektrycznych w szklanych ścianach działowych to rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie elastyczność przestrzeni i zaskakujący nowoczesny design.

Archiwum aktualności