Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania, skorzystaj z naszego formularza lub jeśli Twoje pytanie musi mieć natychmiastową odpowiedź – po prostu zadzwoń!



Kontakt bezpośredni

Opacz-Kolonia
05–816 Michałowice
ul. Ewy 4

tel.: 0–22 753 04 41
e-mail: espes@espes.pl

Marcin Lorych

Marcin Lorych

Prezes
mlorych@espes.pl

Jakub Lipieta

Jakub Lipieta

Wiceprezes
jlipieta@espes.pl

Marcin Gibniewski

Kierownik działu projektowania
mgibniewski@espes.pl
+48 516 068 987

Anna Bagińska

Dyrektor ds. logistyki
abaginska@espes.pl
+48 789 255 308

Dawid Chłopik

Opiekun Klienta
dchlopik@espes.pl
+48 789 255 970

Dominik Wiczuk

Projektant
dwiczuk@espes.pl
+48 503 113 365

Martyna Dziurska

Projektant
mdziurska@espes.pl

Piotr Markiewicz

Projektant
pmarkiewicz@espes.pl

Paulina Sierakowska

Koordynator ds. marketingu i rozwoju biznesu
psierakowska@espes.pl
+48 502 262 196

Sylwia Polkowska

Kosztorysant
spolkowska@espes.pl
+48 510 742 306

Sylwia Lendzioszek

Kosztorysant
slendzioszek@espes.pl

Andrzej Baranowski

Specjalista ds. planowania i zamówień
abaranowski@espes.pl

Robert Gibek

Kierownik Działu Jakości
rgibek@espes.pl

Waldemar Piskurz

Kierownik obszaru Produkcji
wpiskurz@espes.pl

Maciej Łomiński

Specjalista ds. planowania i zamówień
mlominski@espes.pl

Sebastian Pasztaleniec

Manager realizacji kontraktu
spasztaleniec@espes.pl

Natalia Walendziak

Manager realizacji kontraktu
nwalendziak@espes.pl

Aleksandra Winnicka

Manager realizacji kontraktu
awinnicka@espes.pl

Ewa Pankiewicz

Główna księgowa
epankiewicz@espes.pl

Anna Ilnicka

Samodzielna księgowa
ailnicka@espes.pl

Iwona Michalska

Specjalista ds. kadr i płac
imichalska@espes.pl