„Przedsiębiorstwo Fair Play” to ogólnopolski program organizowany przez Krajową Izbę Gospodarczą. Od ponad 20 lat oceniane są różne aspekty działalności firmy, świadczące o jej etyce. Firma ESPES już kolejny rok z rzędu spełniła wszystkie regulaminowe wymagania i otrzymała Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play 2018”. Uroczysta gala przekazania statuetek odbyła się 16 listopada w Warszawie.

W tegorocznej edycji o Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play 2018” ubiegało się niemal 300 firm z całej Polski. Kapituła Programu potwierdziła rzetelność i wiarygodność 280 z nich, przyznając im jednocześnie tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018. Certyfikaty oraz Nagrody wręczone zostały podczas Wielkiej Gali Finałowej 16 listopada w hali warszawskiego Expo XXI w obecności gości – uczestników, partnerów i organizatorów Programu, ale też przedstawicieli władz państwowych, samorządowych oraz mediów.

Jesteśmy dumni, że nasza firma już po raz czwarty spełniła wszystkie regulaminowe wymagania i otrzymała Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play 2018”.

Otrzymany certyfikat, jest potwierdzeniem tego, że nasze przedsiębiorstwo cechuje wysoka kultura i etyka biznesu. Kierowanie się zasadami fair play w naszej codziennej prcy – zarówno w środowisku biznesowym, jak również w relacjach z pracownikami, klientami, władzą i społecznością lokalną to podstawa naszej działalności.

Więcej informacji o programie przeczytać można na stronie www.przedsiebiorstwo.fairplay.pl.

Archiwum aktualności