W sierpniu tego roku otrzymaliśmy Certyfikaty, które potwierdzają, że proces wdrożenia w naszej firmie Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2015 oraz Systemu Zarządzania Środowiskowego wg normy ISO 14001:2015 przebiegł pomyślnie. Co oznacza to dla klientów, kontrahentów i partnerów biznesowych ESPES?

Wszystkie otrzymane i wdrożone przez nas certyfikaty są gwarancją tego, że dbamy o najwyższy poziom świadczonych przez nas usług na każdym etapie ich realizacji. Certyfikat ISO 9001:2015 potwierdza jakość naszych produktów oraz to, że nasze wyroby są zgodne ze wszelkimi wymaganiami.

Od początku istnienia firmy ESPES robimy wszystko, aby prowadzone przez nas działania nie miały negatywnych skutków dla środowiska. Dzięki Certyfikatowi ISO 14001:2015, zarówno nasi klienci, jak i pracownicy mają pewność tego, że nie są to puste słowa. Certyfikat jest gwarancją tego, że ESPES prowadzi świadomą politykę prośrodowiskową, realizując swoje działania w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego oraz zwiększając świadomość ekologiczną pracowników i podwykonawców.

Dzięki zachowaniu najwyższych standardów działania jesteśmy nie tylko stabilnym, ale i bezpiecznym partnerem biznesowym, dostępnym na polskim rynku od ponad 20 lat.

Archiwum aktualności